Školní rok 2019/20 využíváme prostory:

Šrámkova 3062/38, Ústí nad Labem, Doběticíe, budova vedle domova důchodců:

Kliknutím si můžete objekt prohlédnout v mapě.

Vyučování: 8-13 h (včetně oběda).

Výchova a vzdělávání probíhá ve dvou třídách. V jedné jsou žáci prvního ročníku a v druhé třídě jsou žáci druhého až pátého ročníku a podle potřeby ve výuce se děti dělí. Styl výuky umožňuje žákům dostatek pohybu i pauz. Pitný a svačinový režim se řídí podle potřeb žáků. Anglický jazyk je vyučován již od prvního ročníku, Křesťansko-etická výchova (biblická a osobnostní výchova) také. Zájmové kroužky naše škola zetím nenabízí.

Družina: ranní 7-8 h, odpolední 13-15,30 h.Za využívání družiny se neplatí. Přihlášku do družiny je potřeba vyplnit na začátku září.

Co děti mají mít v penálu: pero (např. Tornádo nebo Pilot – můžete přímo v papírnictví vyzkoušet, co se dětem dobře drží a čím se jim dobře píše), náhradní náplň nebo náhradní pero, kružítko, nůžky, lepidlo, pastelky (lépe trojhranné), 3 tužky (B a HB na psaní a kreslení, H na rýsování), gumu, ořezávátko (které odpovídá velikosti pastelek).

Dále budou ve škole potřebovat: svačinu a láhev na pití, šanon pro zakládání pracovních listů, věci na tělocvik do pytlíku, pracovní oděv, flétnu (raději z hudebnin) podepsanou, přezůvky, vhodné oblečení do družiny - chodí se ven (pověsíme na věšák).

Nepřítomnosti dětí prosím omlouvejte smskou na mobil třídních učitelů nejpozději do čtvrt na devět, kvůli hlášení obědů.

 

INFORMACE K PLACENÍ ŠKOLNÉHO A OBĚDA STÁHNĚTE ZDE

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2019/20 KE STAŽENÍ ZDE