Vítáme Vás na stránkách Křesťanské základní školy Karmel v Ústí nad Labem, alternativní církevní školy, která do budoucna počítá se všemi devíti ročníky ZŠ. Zřizovatelem je Sbor Církve bratrské v Ústí nad Labem.

Škola formou efektivního vzdělávání vede a rozvíjí žáka podle jeho individuálních předpokladů, podněcuje k tvořivému myšlení, logickému uvažování, řešení problémů, schopnosti spolupráce a zdravých sociálních vztahů. Vycházíme z křesťanských hodnot.

Ve školním roce 2018/19 se v jedné smíšené třídě spolu učí žáci 1. - 4. ročníku. Informace pro školní rok 2018/19 najdete ZDE.

Škola každý rok nabere novou třídu, posune se o rok výš a potupně naplní všech 9. ročníků.

Jsme zapsáni v rejstříku škol a školských zařízení MŠMT. Vážíme si podpory našeho města i kraje.

 

Jak to chodí v naší škole? Domluvte si termín (viz. kontakt dole) a přijďte se podívat.

rosteme spolu